Reference

Děkujeme vám všem, kteří nám zaslali své názory. Jsou pro nás důležitým potvrzením toho, že svojí práci děláme na 100 %.

Z důvodu ochrany našich zákazníků před spamboty a dalšími "sběrači" osobních údajů neuvádíme v referencích osobní údaje jako e-mailové adresy nebo telefonní čísla. Bráníme tak soukromí našich zákazníků před spamem v jejich e-mailových schránkách, nevyžádáným telefonátům atd. Jméno a příjmení zákazníka uvádíme jen v případě jeho souhlasu.
Jana Toužimská
Dobrý den, včera mě měl vyzvednout váš řidič před půlnocí u letadla z Malediv.... Řidič přesný jak hodinky, když po chvíli zjistil, že "mám dost" z tak dlouhého letu, tak se nevnucoval konverzací, ztišil rádio a nechal mě klidně spát....auto skvělé a čisté, cesta rychlá, ale bezpečná a za výbornou cenu. Díky. Co dodat? Snad jen to, že jsem to už sdělila třem dalším lidem, snad ta reference k něčemu bude.
Mirka
Dnes jsem narychlo potřebovala vyzvednout dceru v Praze. Volala jsem čtyřem Mělnickým taxikářům a nic, nikdo to nebral asi že je všední den ?? nevím. Pak mi kolegyně poradila Tomi-Taxi, prý s nimi jezdí pořád.. a ejhle pan řidič to ihned zvedl a neměl sebemenší problem pro dceru ihned zajet ! Jinak chci moc poděkovat, vše proběhlo v pořádku a byla jsem opravdu velmi spokojená, pan řidič byl velmi profesionální a milý Ráda se na Vás v budoucnu opět obrátím. Mějte se hezky, zdravím a moc Vám fandím...
Peter
Dobrý večer. Moc Vám ďakujem za perfektnú a bezproblémovú jazdu. Chcem pochváliť profesionalitu šoféra a jeho vhodné správanie. Pokiaľ budem ja alebo moja firma potrebovať dopravu, ktorá má úroveň určite Vás budeme kontaktovať.
Monča
Chválím za čisté vozy a ochotu mě odvézt i s malým pejskem. Inteligentní a vždy usměvavý řidiči, je s nimi sranda. Velmi příznivé ceny !! Děkuju
Hollanovi
Chceme moc poděkovat za rozvoz našich hostů z oslavy. Vše na jedničku !!. Ochota, profesionalita, lidskost. Ještě jednou děkujeme a budeme se obracet už jen na vaše TAXI.
Ing. Libor Weis
Super ceny, mohu pohodlně platit kartou a hlavně je zde jeden km opravdu jeden km. NEMAJÍ NA MĚLNÍKU KONKURENCI !!
Lenka
Řidič Honza je TOP 😉
Michal Vehlovice
Rychle pristaveni, slusna cena, sympaticky ridic, pekne a hlavne ciste auto. DOPORUCUJI
LUCINKA Z.
Maji super ridice ❤️… Jezdim jen s nimi
Petra a Misa Štětí
Jsou velmi ochotni, milí a je s nimi sranda. Vzdy ciste auto a normalni cena. Ne jako v jinych taxikach
Terka a Lůca
Vcera jsme vyzkouseli a jednoznacne pecka.. Rychlost, ochota, SUPER ridic❤️ a jeste jsme dostali kazda Valentysky darecek. Dekujeme jste super T a L
Jíří Drahoňovský
Dobrý den, vaše služby využívám často a vždy je vše na jedničku !!
Síma Šimková
nejlepší Taxi na Mělníku, kluci jsou skvělí a je s nimi za jízdy sranda...
Tereza Mšeno
Jezdíme s manželem už jen s Tomi-Taxi, po předchozích zkušenostech kdy taxikáři přijeli klidně i o 25 min déle než říkali, měli špinavé auto uvnitř a ještě cestou ani nepromluvili...tak to se nám u Tomi nestane.
Je vidět že je to baví a váží si zákazníka.
Děkujeme
Michal
Super ceny, super rychlost ...za mě pět hvězd
Pěťulka Laštovičková
V sobotu ráno mi asi vypadnul telefon v TOMI- taxiku, pan řidič ho dal do Ery a navečer jsem si ho tam vyzvedla, za mě jedině doporučuji.
ing. Jarolim
Vstřícnost, ochota, ferové jednání a hlavně nová auta. Nevolím nic jiného
Palo Mělník
Dobrý deň zo službami TAXI som maximálne spokojní aj naďalej budem s vami pokračovať v objednávaní